ВЕРСИЯ ДЛЯ СЛАБОВИДЯЩИХ
Рус Тат
ВЕРСИЯ ДЛЯ СЛАБОВИДЯЩИХ

Депутатлар корпусы

Әюпов Хәлил Әхмәтсәгыйрь улы

Aypov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы

“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

Пенсионер








Баhманов Хәмзә Азал улы






Bagmanov.jpg

11нче Үзәк сайлау округы






”ТАНЕКО” ачык акционерлык җәмгыятенең генераль директоры









Биктимеров Ринат Наил улы






Biktimerov.jpg

7нче Чәбия сайлау округы






Җаваплылыгы чикләнгән “КАМА Сәүдә йорты” җәмгыятенең башкаручы директоры









Буханова Нина Федоровна






Byhanova.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия составы исемлегеннән сайланган

Мөмкинлекләре чикле балалар, укучылар өчен белем бирү муниципаль автономияле махсус (коррекция) учреждениесенең Түбән Кама махсус (коррекция) урта белем бирү “Надежда” интернат-мәктәбе директоры








Вилданов Дамир Насыйр улы






Vildanov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Справедливая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

Түбән Кама шәһәренең 2нче адвокатлык консультациясе мөдире








Ганиев Рөстәм Мәҗит улы






Ganeev.jpg

8нче Менделеев сайлау округы






“Шинник” Спорт комплексы” учреждениесе директоры









Гафиятов Илгиз Зиннәтулла улы






Gafiyatov.jpg

13нче Көнбатыш сайлау округы






Дәүләт югары һөнәри белем бирү учреждениесе, А.Н.Туполев исемендәге Казан Дәүләт технологик университетының Түбән Кама мәгълүмати технологияләр һәм телекоммуникацияләр институты директоры









Долотказина Эльвира Рәфгать кызы






DolotkazinaE.R..jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

Түбән Кама шәhәре Мэры урынбасары








Зеленов Николай Александрович






Zelenov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

“Шина” ачык акционерлык җәмгыятенең  директорлар советы рәисе киңәшчесе








Козлов Николай Владимирович






Kozlov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

Түбән Кама шәhәре Мэры урынбасары








Кузнецов Алексей Геннадьевич






kuznecov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

3нче Балалар hәм яшүсмерләр спорт мәктәбе директоры








Максимов Николай Николаевич






Maksimov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Россия Федерациясе Коммунистлар партиясе” сәяси партия исемлеге составында сайланган

Җаваплылыгы чикләнгән “Премьер-С” җәмгыяте директоры








Метшин Айдар Рәис улы






Metshin..jpg

6нчы Гагарин сайлау округы






Түбән Кама муниципаль районы башлыгы, Түбән Кама шәhәре Мэры









Мостафин Марс Харис улы






MystafinM.X.jpg

12нче Нефтехимия сайлау округы






Автономияле дәүләт сәламәтлек саклау учреждениесе, “Түбән Каманың күп профильле

үзәк хастаханәсе”, 2нче хирургия бүлеге мөдире









Мостафин Рафис Миңневәли улы






MystafinP.M.jpg

2нче Институт сайлау округы






Җаваплылыгы чикләнгән “РаМус” җәмгыяте генераль директоры









Ногманов Рәшид Нәгыймулла улы






Nygmanov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Россия Федерациясе Коммунистлар партиясе” сәяси партиясе исемлеге составында сайланган

“Шина” ачык акционерлык җәмгыятенең шиналар заводында слесарь-ремонтчы булып эшли.








Нуртдинов Илдар Наил улы






Nyrtdinov.jpg

3нче Вокзал сайлау округы






Түбән Кама шәhәре Мэры урынбасары, җаваплылыгы чикләнгән “Водопровод-канализация hәм энергетик хуҗалык” җәмгыяте генераль директоры









Олюнин Сергей Юрьевич






olyunin.jpg

1нче Көньяк сайлау округы






Түбән Кама ТЭЦ (ПТК-1)  ачык акционерлык җәмгыятенең “ТГК-16” филиалы директоры















Пархоменко Сергей Васильевич






Parhomenko.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

“ТАНЕКО” ачык акционерлык җәмгыятенең административ директоры








Сельсков Владимир Иванович






Selskov.jpg

4нче Лемаев сайлау округы
















Филиппов Василий Николаевич






Filippov.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

“Төзелеш, торак-коммуналь хуҗалыгы hәм төзекләндерү департамент”ы директоры








Хафизов Ирек Әмирҗан улы






Xafizov.jpg

9нчы Шинчылар сайлау округы






Җаваплылыгы чикләнгән “УК” Татнефть-Нефтехим“ җәмгыятенең производство-техник идарә җитәкчесе









Шапорев Роман Васильевич






Shaporev.jpg

10нчы Кама сайлау округы






Эшмәкәр









Шаяхмәтов Ринат Фәйзрахман улы






Shayahmetov.jpg

5нче Төзүчеләр сайлау округы






“Техуглерод” ачык акционерлык җәмгыяте  башкаручы директоры









Шуйский Василий Николаевич






Shyiskiy.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Единая Россия” сәяси партия исемлеге составында сайланган

“Нефтехим” ачык акционерлык җәмгыяте персонал hәм иҗтимагый сораулар буенча генераль директор урынбасары








Яhудин Альберт Әхмәтвәгыйз улы






Yagudin.jpg

Бердәм шәhәр сайлау округы






“Россия Федерациясе Коммунистлар партиясе” сәяси партия исемлеге составында сайланган






“Нижнекамскинвестходинг” ябык акционерлык җәмгыяте  директоры