Рус Тат
4 Октябрь 2019 18:00
5 Октябрь 2019 18:00
43 көн калды
Тулырак: 11 депутат иртән кичкә кадәр нон-стоп режимында түбәнкамалыларны кабул итәчәк
Җәмгыять
  • 12 Август 2019 - 09:13
  • Караулар: 26

Киләсе чәршәмбе Түбән Камада депутатларның нон-стоп кабул итүләре белән истә калачак – бу "Бердәм Россия" көне традициясе. 14 августта иртәнге тугыздан кичке җидегә кадәр халык үз сорауларын халык ышанычлыларына бирә һәм борчыган мәсьәләләр турында сөйли ала. Тулырак графикны бастырабыз һәм мәгълүматны ачыклау өчен телефон номерын исегезгә төшерәбез: 41-71-95.

2019 елның 14 августында Түбән Кама шәһәр Советы һәм Түбән Кама муниципаль районы Советы депутатларының сайлаучыларны кабул итү графигы

№ п/п

ФИО

депутата

Наименование (округ, партийная принадлежность)

Время проведения

Место проведения

1

Сабакаева

Елена Владимировна

Депутат Нижнекамского городского Совета

(от Партии «ЕДИНАЯ РОССИЯ»

9.00 - 10.00

Общественная приемная Нижнекамского местного отделения ТРО ВПП

«ЕДИНАЯ РОССИЯ»

ул. Студенческая, д. 9

2

Мезикова Ильсия Хаматовна

Депутат Государственного  Совета РТ

(от Партии «ЕДИНАЯ РОССИЯ»)

10.00 - 11.00

Общественная приемная Нижнекамского местного отделения  ТРО ВПП

 «ЕДИНАЯ РОССИЯ»

ул. Студенческая, д. 9

3

Муртазина

Гульназ Загфаровна

Депутат Нижнекамского городского Совета

(от Партии «ЕДИНАЯ РОССИЯ»)

11.00 - 12.00

Общественная приемная Нижнекамского местного отделения  ТРО ВПП

«ЕДИНАЯ РОССИЯ»

ул. Студенческая, д. 9

4

Пархоменко Сергей Васильевич

Депутат Нижнекамского городского Совета

(от Партии «ЕДИНАЯ РОССИЯ»)

15.00 - 16.00

Общественная приемная Нижнекамского местного отделения  ТРО ВПП

«ЕДИНАЯ РОССИЯ»

ул. Студенческая, д. 9

5

Хабибуллин

Рафаиль Исмагилович

Депутат Совета Нижнекамского муниципального района РТ

(от Партии «ЕДИНАЯ РОССИЯ»)

16.00 - 18.00

Общественная приемная Нижнекамского местного отделения  ТРО ВПП

«ЕДИНАЯ РОССИЯ»

ул. Студенческая, д. 9

6

Олюнин

Сергей

Юриевич

Депутат Нижнекамского городского Совета по Южному избирательному округу № 1

15.00 - 16.00

ул. 30 лет Победы,

д. 2/39

7

Мустафин

Рафис Миннивалиевич

Депутат Нижнекамского городского Совета по Институтскому избирательному округу № 2

10.00 - 12.00

пр. Мира, д.79,

кабинет председателя СТОС

8

Куприянова

Татьяна Адиславовна

Депутат Нижнекамского городского Совета по Лемаевскому избирательному округу № 4

16.00 - 17.00

пр.Химиков, д.35

9

Сперанский

Максим Владимирович

Депутат Нижнекамского городского Совета по Гагаринскому избирательному округу № 6

18.00 - 19.00

пр. Химиков, д. 72б, общественный центр микрорайона

10

Ганеев

Рустам Мазитович

Депутат Нижнекамского городского Совета по  Менделеевскому избирательному округу № 8

10.00- 11.00

ул. Гагарина, д.32

спортивный комплекс «Шинник»

 

Хата таптыгызмы?
Сүзне яки җөмләне билгеләгез
һәм CTRL + ENTER басыгыз
Текст сообщения*